/

Ekim 20, 2023

Çalışma Prensipleri

1. Müşterilerin ihtiyaçları ön plandadır.

Müşterilerimizin gereksinimlerini dinleyip onlara çözüm üretmek aile geleneğimizdir. Müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak görüp onlara sunduğumuz çözümlerle bugüne kadar hep daha ileriye gittik. Bunda onların da iş birliği ve geri bildirimlerinin payı çok yüksektir.


2. Kaliteden ödün vermeyeceğiz.

Delta Kimya kaliteli ürün sunmaktan ödün vermemiştir. Bu nedenle standartlarımızı her zaman daha iyiye götürmekte iş birliği yaptığımız çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte her türlü aracı kullanarak bu yolda devam edeceğiz.


3. Bizi biz yapan herkese saygı duyar ve değer veririz.

Başarımızı sürdürmeye yardımcı olan tüm bileşenlerin gelişimine katkıda bulunacağız. Çalışanların ve sektörel bileşenlerin eğitim ve gelişimlerine yatırım yapmaktan çekinmeyeceğiz.


4. Kamuya hizmeti bir sorumluluk olarak kabul ediyoruz.

Toplumumuzun daha ileriye gitmesinde sorumluluğumuz oluğunu kabul ediyor ve bunun için sürdürülebilir projelerle hareket etmeye özen gösteriyoruz. Amacımız, yaşadığımız çevreyi daha güzel kılmak ve bunun için çalışan diğer firmalarla kol kola yürümektir.


5. Çalışma ilkelerimizin başında gelen etik, dürüstlük ve samimiyetle ilişkilerimizi serbest piyasa değerlerine uygun şekilde yürüteceğiz.

Bizi bugün bulunduğumuz konumdan ileriye taşıyacak en önemli unsur aile geleneğini ailemiz kabul ettiğimiz çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle sürdürdüğümüz iletişimdir.